Ürünlerimiz

Bazalt Oluk

Ürünlerimiz

Bazalt Oluk

Granit küp taş,küp taş, Granit küptaş ustası ,Granit küptaş imalatı ,Granit küptaş uygulaması, Granit küptaş , Granit bordür ,Granit oluk Granit küp taş, Bergama küp taş, Granit küptaş ustası, Granit küptaş imalatı, Granit küptaş uygulaması, Granit küptaş, Granit bordür, Granit oluk
Bazalt oluk taşı genelde bordür taşının yanında sıkça göre bilirsiniz. bazalt oluk taşların şehire ve yollara çok büyük bir fayda sağlanmaktadır yağmur suların birikmemesi için kullanılan ve yağan yağmurun loğarlara suyu hızlıca götüre bilen ürünlerimizdir.
Aşınma ve iklim şartlarından az etkilenmesi nedeniyle “Bazalt taşı” en çok tercih edilen doğal taşlardan biridir. Bazalt, değişik kalınlık ve ölçülerde; mimari yapıların her safhasında, alt ve üst yapıda, zemin ve cephe kaplamalarında, şehir içi yollarda, kaldırımlarda, tretuarlarda ve bahçe düzenlemesinde kullanılmaktadır.
Bazalt küp taşı ve bazalt bordür ile yapılan çevre düzenlemeleri hem mükemmel bir görünüm sağlamakta hem de deformasyona uğramamaktadır. Bazalt taşı ile ilgili tüm kırma ve kesim işlemleri tesislerimizde yapılmaktadır. Bazalt plak taşı ve Bazalt küp taşı ülkemizde en çok tercih edilen ürünlerdir. Bazalt taşları çeşitleri çıkarıldığı bölge ve madenine göre değişmektedir aynı madenden çıkarılan taşlar da dahi renk farklılığı gözükmektedir.

Geniş bilgi için pazarlama
departmanımızdan bilgi talep ediniz.

Geniş bilgi için pazarlama
departmanımızdan bilgi talep ediniz.